Zwroty i wymiany


 

1. WYMIANA PRODUKTÓW:

 

Wszystkie artykuły zakupione w sklepie internetowym timsport.pl podlegają wymianie do 14 dni od daty otrzymania przesyłki. 

W celu wymiany:

Skontaktuj się z nami i zarezerwuj interesujący Cię rozmiar:

Wymiany możesz dokonać na trzy sposoby:

 1. Skorzystaj z możliwości zwrotu zamówionego towaru, jednocześnie składając nowe zamówienie. Znacznie przyspiesza to realizację wymiany, a także zagwarantuje dostępność wybranego towaru. Zwrot środków za odesłane lub zwrócone zamówienie nastąpi na wskazane w formularzu konto w przeciągu od 3 do 14 dni od daty otrzymania przesyłki.
 2. Odeślij do nas towar wraz z wypełnionym formularzem wymiany. Towar odsyłasz na swój koszt. W tym przypadku koszt nadania ponownej przesyłki to 10 zł.

Dane do wysyłki:
F.H.U. TIM Grzegorz Paliszewski

Ul. Kołłątaja 7
45-064 Opole

 1. Zwracany towar można również dostarczyć osobiście z wypełnionym formularzem wymiany do sklepu timsport.pl:
 • timsport.pl, Opole, Kołłątaja 16
  Godziny otwarcia od poniedziałku do piątku 10:00 -18:00, soboty: 10:00-15:00
 • timsport.pl, Opole, C.H. Karolinka ul. Wrocławska 154
  Godziny otwarcia od poniedziałku do soboty 9:00-21:00, niedziela
  9:00-20-00

 

Sklep stacjonarny przyjmie Twoją paczkę i przekaże ją do działu wymian sprzedaży internetowej. W ramach potwierdzenia otrzymasz od sprzedawcy pokwitowanie dostarczenia wymiany do sklepu. 

W formularzu wymiany zaznacz czy wymieniony towar ma zostać odesłany na wskazany w zamówieniu adres, czy dostarczony do sklepu stacjonarnego w Opolu.

Jeśli wybierzesz opcję odbioru osobistego, wymieniony towar zostanie dostarczony do wskazanego przez Ciebie sklepu stacjonarnego. Poinformujemy Cię mailowo o możliwości odbioru paczki.

Decydując się na wymianę, towar odsyłasz na swój koszt, a przesyłka zwrotna kosztuje dodatkowe 10 zł.

 

Koszt za przesyłkę zwrotną można zapłacić poprzez:
 •  odesłanie kwoty wraz z butami na adres do Opola:
  F.H.U. TIM GRZEGORZ Paliszewski
  KOŁŁĄTAJA 7, 45-064 OPOLE
 • przelewem tradycyjnym:
  F.H.U. TIM GRZEGORZ Paliszewski
  KOŁŁĄTAJA 7, 45-064 OPOLE
  Nr. konta: 04 1140 2017 0000 4102 0885 5563
 • kurierowi przy odbiorze (dostawa kurierem DPD) wymienionego produktu (pobranie), jednak należy wspomnieć o tym w formularzu.

Pamiętaj, że dokonując wymiany rzeczy odpowiadasz za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. Pudełko stanowi integralną część produktu – proszę nie obklejać go taśmą!

 

FORMULARZ DO POBRANIA:

FORMULARZ WYMIANY

 

 

2. ZWROT TOWARU

Wszystkie artykuły zakupione w sklepie internetowym timsport.pl podlegają zwrotom do 14 dni od daty otrzymania przesyłki.

W celu zwrotu:

Odeślij produkty wraz z wypełnionym formularzem zwrotu oraz paragonem na adres do Opola:

F.H.U. TIM GRZEGORZ Paliszewski
KOŁŁĄTAJA 7, 45-064 OPOLE

Zwracany towar można również dostarczyć osobiście z paragonem oraz wypełnionym formularzem zwrotu do sklepu timsport.pl:

 

 • timsport.pl, Opole, Kołłątaja 16
 • timsport.pl, Opole, C.H. Karolinka ul. Wrocławska 154

 

Sklep stacjonarny przyjmie Twoją paczkę i przekaże ją do działu zwrotów sprzedaży internetowej. W ramach potwierdzenia otrzymasz od sprzedawcy pokwitowanie dostarczenia zwrotu do sklepu. Zwrot gotówki wykonujemy na konto bankowe, podane w formularzu zwrotu.

 

 • Decydując się na zwrot, towar odsyłasz na swój koszt, nie przyjmujemy przesyłek za pobraniem.
 • Zwrotu płatności dokonujemy niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż w terminie 14 dni od dnia, w którym otrzymaliśmy towar.
 • Zwrot wykonujemy na konto bankowe, podane w formularzu zwrotu.
 • Produkt proszę odesłać niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia w którym poinformowałeś nas o odstąpieniu od umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślesz nam rzecz przed jego upływem.
 • Pamiętaj, że dokonując zwrotu rzeczy odpowiadasz za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. Pudełko stanowi integralną część produktu – proszę nie obklejać go taśmą! 
 • FORMULARZ DO POBRANIA:

FORMULARZ ZWROTU

 

do góry
Bestsellery
bestseller
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl